Działalność wydawnicza

Jako osoba pracująca w kilku wydawnictwach udało mi się przyczynić do pojawienia się na rynku kilku książek, płyt z muzyką i wielu czasopism.

Najważniejszymi dla mnie są Fizjoterapia Polska – kwartalnik naukowy, który w 2013 roku był na skraju upadku, a który udało się ożywić i ma się dziś tak dobrze, jak nigdy – z rekordową liczbą prenumerat, piękną szatą graficzną i wieloma dobrymi artykułami, po które sięgają naukowcy z całego świata.

Drugim ważnym pismem były Kontury – pismo stworzone od podstaw przeze mnie i Radka Chmielewskiego – właściciela wydawnictwa, w którym byłem redaktorem naczelnym. W ramach RCSolution wydaliśmy tomik poezji Tomasza Wybranowskiego – dziennikarza radiowego, jednego z kandydatów na stanowisko Prezesa Polskiego Radia. Wypuściliśmy też na rynek debiutancki album zespołu Scream Maker, który jest “białym krukiem” coraz popularniejszego zespołu metalowego.

Przerabiałem już praktycznie wszystko, więc nie ma dla mnie zadań nie do zrobienia. Od zaprojektowania layoutu czasopisma, po łamanie i skład, przez dobre kontakty z tłoczniami i drukarniami. Jeśli chcecie stworzyć książkę/czasopismo/płytę – a nie wiecie jak się do tego zabrać – dajcie mi znać.

Teraz po głowie chodzi mi wydanie gry planszowej – to dla mnie nowość, ale pewnie i tego w końcu doświadczę.

KSIĄŻKI CZASOPISMA PŁYTY